Skip links

Aplinkos apsauga

Aplinkos apsauga

Logistikos sektoriaus įmonės turi ganėtinai pastebimą poveikį gamtai. UAB „Motiejausko transportas” prisiima atsakomybę ir darbo procesus organizuoja siekdama maksimaliai sumažinti poveikį aplinkai. Mūsų tikslas sudaryti saugią darbo aplinką kiekvienam darbuotojui ir formuoti visos įmonės darbuotojų elgesį, kultūrą su supančia aplinka. Kuo geresnė aplinka, tuo labiau darbuotojai jaučia pareigą ją tausoti. Kiekvienas darbuotojas nuo vadovo iki darbininko turi atsakyti už mus supančią aplinką.

Nuolatos sekame ir kontroliuojame savo veiklos įtaką gamtai, todėl:

  • Atnaujiname transporto parką naujais EURO 6 standartą atitinkančiais vilkikais;
  • Optimizuojame krovinių maršrutus;
  • Užsakovams siunčiame elektronines sąskaitas;
  • Organizuojame videokonferencijas su klientais, siekdami sumažinti darbuotojų kelionių išlaidas ir transportavimo taršą;
  • Remiame bendruomenės aplinkosaugos iniciatyvas, akcijas ir renginius;
  • Stengiamės plėsti savo darbuotojų suvokimą apie aplinkosaugą;
  • Vykdome aplinkosauginę prevenciją – stengiamės išvengti ekologinių nelaimių, o joms įvykus esame pasirengę kuo greičiau jas išspręsti.

UAB „Motiejausko transportas“ veiklos principai yra paremti palankių sąlygų kūrimu įmonės darbuotojams ir savo klientams. Pasiekti savo tikslus esame pajėgūs tik formuodami ir išlaikydami stiprią bei darnią komandą.
UAB „Motiejausko transportas“ remia įvairių sporto šakų komandas, todėl visiems darbuotojams, dirbantiems įmonėje, propaguojame sveiką gyvenimo būdą – skatiname darbuotojus sportuoti.
Tikime, produktyvumą darbe skatina ir aktyvus bei energingas laisvalaikis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.