Skip links

Įmonės veikla

Pagrindinė UAB Motiejausko transportas veikla - krovinių gabenimas tarptautiniais ir vietiniais maršrutais, krovinių ekspedijavimas ir naudotų transporto priemonių pardavimas

Apie mus

UAB Motiejausko transportas įmonė įkurta 2010 metais. Tai antros kartos šeimos verslo įmonė. Viskas prasidėjo nuo K. Motiejausko transporto paslaugų įmonės kuri buvo įkurta 1996 metais. Vienintelis įmonės steigėjas ir savininkas – Kazys Motiejauskas. Įmonės veikla – tarptautiniai krovinių pervežimai, ES – LT; ES – RUS. Įmonių grupė eksploatuoja virš 100 transporto priemonių ir dirba daugiau kaip 100 darbuotojų. UAB Motiejausko transportas dirba profesionalūs ir patyrę darbuotojai. Įmonės transporto parkas nuolat atnaujinamas, inovatyviai prižiūrimas, augantis. UAB Motiejausko transportas įsikūrusi Vėjų g. 8, LT-00147, Palangoje, Lietuvoje.

Transportavimo paslaugas teikiame šiose šalyse:
Švedijoje, Danijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Čekijoje,  Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Slovėnija, Slovakija, Kroatija, Vengrija, Graikija, Liuksemburgas, Portugalija.

Gabenamų krovinių sąrašas:

Mūsų privalumai:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.